Сонцезахисна Шторка на лобове скло авто 70х145 см / 4 присоски / тканина - фольга Сіра
627 ₴
- В наявності
- Код: 36405
Висувні сонцезахисні жалюзі на лобове скло - найзручніший варіант захисту салону від перегріву та вигоряння в жарку і сонячну погоду. Шторка виконана в формі гармошки-ролети, що горизонтально згортається, вона закріплюється на склі за допомогою надійних присосок. У відкритому положенні терможалюзі фіксуються на гачку, також розташованому на присосці.
Сонцезахисна шторка на лобове скло являє собою алюмінієву плівку, покриту з зовнішнього боку спеціальним світловідбиваючим складом. Шторка відмінно відбиває сонячні промені і нагрівається, підтримуючи комфортну температуру всередині салону.
У комплекті до шторкою додається гачок на присоску, на якому фіксується шторка у відкритому положенні.
Характеристики:
Ширина: 65 см
Довжина: 145 см
Кількість: 1
Тип кріплення: присоска
Місце установки: лобове скло
Матеріал: светоотражающая алюмінієва плівка
Колір чорний
Вага: 0,4 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Довжина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1400 мм |
| Комплектація | |
| Комплектація набору | Пластикові напрямні, Штори на 2 вікна, Запасні кріплення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кріпити | Присосок |
| Розмір | 1450x700 мм |
- Ціна: 627 ₴
