Сонцезахисні шторки для вікон косі автомобіля 650x380 мм (TH-207S)
120 ₴/пара
- В наявності
- Код: 39716
Сонцезахисні шторки для вікон косі автомобіля 650x380 мм (TH-207S)В наявності
120 ₴/пара
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Уникнути шкідливого впливу ультрафіолету на внутрішню обшивку автомобіля, знизити температуру в салоні допоможуть спеціальні сонцезахисні шторки для автомобіля. Це непрозора тришарова конструкція, що складається з двох шарів плівки і внутрішнього шару, зробленого з тонкого пористого матеріалу. Зовнішній шар шторки покритий світловідбиваючим напиленням.
Розміри:
| 440х380 |
| 500х380 |
| 440х380 |
| 500х100 |
| 1000x500 |
| 650х380 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Довжина | 680 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 380 мм |
| Комплектація | |
| Комплектація набору | Штори на 2 вікна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кріпити | Присосок |
| Розмір | 650х380 мм |
| Колір | 650x380 мм TH-207S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴/пара
