Світлодіод 12V_Т8 1ярус Червоний SMD 5 5050 14113 +75Lm уп.10шт
80 ₴
- Немає в наявності
- Код: 25973
Світлодіод 12V_Т8 1ярус Червоний SMD 5 5050 14113 +75Lm уп.10штНемає в наявності
80 ₴
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіод 12V_Т8 1ярус Червоний SMD 5 (5050) "14113" +75Lm (уп.10шт)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Світловий потік | 75Lm |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип лампи | Т8/T4W |
| Тип товару | Светодиод |
| Цоколь | Т8/T4W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴
