Світлодіод 12V Т8 Білий SMD 3 (2835) "14760" +125Lm 3D (уп.10шт)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Світловий потік | 125Lm |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип лампи | Т8/T4W |
| Тип товару | Светодиод |
| Цоколь | Т8/T4W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177 ₴

