Світлодіод 12V Т8 Білий COB "14777" +45Lm 1W (уп.10шт)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Потужність | 1 Вт |
| Світловий потік | 45Lm |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип лампи | Т8/T4W |
| Тип товару | Светодиод |
| Цоколь | Т8/T4W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴

