
Світлодіод 12V Т8 Білий COB 14300 +100Lm 4D уп.10шт
121 ₴
- В наявності
- Код: 26145
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіод 12V Т8 Білий COB "14300" +100Lm 4D (уп.10шт)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Світловий потік | 100Lm |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип лампи | Т8/T4W |
| Тип товару | Светодиод |
| Цоколь | Т8/T4W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴
