Світлодіод 12V Т10 Philips Ultinon W5W 6000K 55Lm 2 шт (11961U30CWB2)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Потужність | 5 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | T10 |
| Код запчастини | 11961U30CWB2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 55Lm |
| Стан | Нове |
| Тип лампи | Т10/W5W Безцокальні |
| Тип товару | Светодиод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴/пара

