
Протитуманні LED Фари круглі Лінза з ДХО D76 мм 12V 10W 7000K-COB Білий Світло 2 шт (AG-2510 W)
428 ₴/пара
- Немає в наявності
- Код: 8747
Протитуманні LED Фари круглі / Лінза з ДХО D76 мм / 12V / 10W / 7000K-COB / 2 шт
Протитуманні круглі LED фари з лінзованими очками забезпечать безпечний і комфортний рух автомобіля. Ці освітлювальні прилади добре висвітлюють потрібну ділянку дороги і не сліплять інших учасників руху. Ангельські очки, встановлені навколо лінз, надають машині ефектний зовнішній вигляд.
Корпус фар відлитий з міцного і герметичного алюмінієвого сплаву. Такі фари довговічні, ефективні і мають досить потужний світловий потік. Фари - універсальні. Вони підійдуть для будь-якої моделі автомобіля, що має стандартні штатні місця ВТФ з посадковим діаметром 76 мм. У наборі передбачені дві фари.

Детальні технічні характеристики:
Напруга живлення: 9-16В
Потужність: 10W (кожна ВТФ)
Світловий потік 1100 Люмен
Кольорова температура: 6000-6500К
Розмір: Зовнішній діаметр 76мм, внутрішній діаметр 55мм, глибина 50 мм
Комплект: 2 протитуманні фари (туманки) з очками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Потужність | 10 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Протитуманні фари |
| Колір | Білий |
| Сумісність з моделлю | V10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12 В |
| Тип товару | Протитуманні фари |
| Колірна температура | 7000K |
- Ціна: 428 ₴/пара









