
Набір автомобіліста технічної допомоги СТАНДАРТ з логотипом марки авто на сумці, для легкових авто
1 488 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 32177
ЛОГОТИП ВАШОГО АВТО НА ВИБІР!
Набір техдопомоги Стандарт допоможе кожному автомобілісту відчувати себе в дорозі впевнено і спокійно. Він дозволяє укомплектувати машину відповідно до вимог правил дорожнього руху і не займає багато місця в багажнику.
Набір техдопомоги включає в себе оригінальну продукцію від виробників. Все автоприладдя виготовлено з матеріалів високої якості, воно зручне і довговічне. У автокомплект входять: буксирувальний трос, знак аварійної зупинки, аптечка, вогнегасник, рукавички і світловідбиваючий жилет. Всі ці приналежності упаковані у містку оригінальну сумку з логотипом розміром 135/190/540 мм.
Склад авто набору: 6 предметів
✅ Трос буксирувальний 3 тонни 4 метри з гаками.
✅ Знак аварійної зупинки посилений в пластиковому футлярі.
✅ Аптечка автомобільна - 1 ДСТУ 3961-2000 в м'якому футлярі.
✅ Вогнегасник порошковий, маса зарядки 1кг.
✅ Рукавички з точкою ПВХ універсальні.
✅ Сумка чорного кольору 2 відділення на блискавці з логотипом марки автомобіля.
✅ Світловідбиваючий жилет аварійний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 190 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Мoдель | Універсальні |
| Набори | Набори Автомобіліста Техпоміч |
| Тип товару | Набір Автомобіліста |
- Ціна: 1 488 ₴/комплект
