Перевага:
Тільки один асортимент та адаптери і Ви можете оснастити 99% всіх моделей автомобілів.
Майже всі легкові автомобілі можна оснащувати нашими щітками для легкових автомобілів завдяки запатентованій базі адаптера склоочисника та нашим відповідним адаптерам. Один асортимент щіток + відповідні адаптери = обслуговування 99% автомобілів.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 274000 |
| Виробник | Heyner |
| Довжина водійського двірника | 380 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 380 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкаркасний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Сумісність з маркою | БАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Двірники безкаркасні |
| Колір | Heyner Super Flat Premium з Nano-покриттям 15in/380 mm 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴







