
LED автолампа Brevia Power 12/24V W16W 210Lm 4x3020SMD CANbus W2,1x9,5d 2 шт (10133X2)
246 ₴/пара
- В наявності
- Код: 40181
LED автолампа Brevia Power 12/24V W16W 210Lm 4x3020SMD CANbus Оригінал 2 шт (10133X2)

Світлодіодні LED лампочки Brevia Power 10133X2 - послужать чудовою заміною для лампочок розжарювання. Вони енергоефективніші, оскільки споживають у десять разів менше енергії. Використовуються як допоміжне у зовнішньому освітленні для габаритів, поворотів, для вогнів стоп-сигналів та підсвічування номерного. При яскравому випромінюванні вони допомагають своєчасно повідомити про свої наміри іншим учасникам дорожнього руху, щоб уникнути аварійних ситуацій та визначають Ваш автомобіль у темний час доби або в негоду. Вони включаються миттєво, що з великої швидкості руху може мати велику перевагу. Використовуються ще й у внутрішньому освітленні салону, бардачку та панелі приладів. Джерело світла напівпровідниковий світлодіоди 4x3020SMD, підвищеної потужністю, мають високі технологічні характеристики. LED лампа має силу світлового потоку Лм. Світло яскраве білого кольору, з колірною температурою 6000 К, дає блакитний відтінок. Однорідне свічення завдяки якісному матеріалу розсіювача. Робоча напруга 12/24 В для встановлення в легкові автомобілі. Лампочки W16W із цоколем W2.1x9.5d. Конструкція лампочок міцна, стійка до ударів та вібрацій, а також з гарною теплопровідністю. У комплект входить дві лампочки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREVIA |
| Потужність | 16 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | W16W |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12-24 В |
| Світловий потік | 210Lm |
| Тип товару | LED Габарити |
- Ціна: 246 ₴/пара



