
Світлодіодна додаткова LED фара / Далеке світло / Лінза з ДХО D-100мм / 10-30V / 20W / 7000K / 1 шт
520 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8546
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна додаткова LED фара / Далеке світло / Лінза з ДХО D-100мм / 10-30V / 20W / 7000K / 1 шт
Опис ;Світлодіодна фара Lider LED Y20W ближнє світло з чітким світло-тіньовим кордоном ;Універсальна світлодіодна фара з 6 чіпів по 3W виробництва CREE.
Фари мають чіткий світло-тіньовий кордон і не сліплять зустрічних водіїв, що дозволяє використовувати їх на додаток до ближнього світла і як протитуманні фари.
/p>
Корпус відлитий з високоякісного алюмінієвого сплаву під високим тиском, пофарбований порошковою фарбою, він виконує роль пасивного радіатора для відведення тепла від чіпів. Led фара не боїться вібрацій, пило- та водонепроникна, ударостійка, клас захисту IP67. За допомогою кріплення, що йде в комплекті, Ви зможете надійно закріпити і відрегулювати фару. , човни, яхти, самоскиди, транспортні засоби для шахтних та кар'єрних робіт.
Універсальна світлодіодна фара з 6 чіпів по 3W виробництва CREE.
Фари мають чіткий світло-тіньовий кордон і не сліплять зустрічних водіїв, що дозволяє використовувати їх на додаток до ближнього світла і як протитуманні фари.
/p>
Корпус відлитий з високоякісного алюмінієвого сплаву під високим тиском, пофарбований порошковою фарбою, він виконує роль пасивного радіатора для відведення тепла від чіпів. Led фара не боїться вібрацій, пило- та водонепроникна, ударостійка, клас захисту IP67. За допомогою кріплення, що йде в комплекті, Ви зможете надійно закріпити і відрегулювати фару. , човни, яхти, самоскиди, транспортні засоби для шахтних та кар'єрних робіт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Потужність | 20 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Протитуманні фари |
| Сумісність з моделлю | V20, D100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12-24 В |
| Тип товару | Додаткова фара |
| Колірна температура | 7000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴





