Розгалужувач для прикурювача "AutoStecker" Alca 12V (510 000) ділить одне гніздо прикурювача на два. Розгалужувач поставляється із запобіжником на 15А. Корпус виконаний із пластику, має малу вагу та компактні розміри, що дозволяє брати його з собою у будь-яку поїздку. Вбудований запобіжник захищає пристрій від короткого замикання, що забезпечує безпечну роботу.
Технічні характеристики:
керамічний передох 15А/+50% більше потужності
2 входи
потужність – 120 Вт
Напруга: 12В
матеріал - якісний АВС пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Heyner |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Марка | Універсальна |
| Потужність | 120 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Тип товару | Розгалужувач прикурювача |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 ₴



