
Протитуманні LED Фари круглі Лінза з ДХО D89 мм 12V 15W 5000K-COB Білий Світло 2 шт (AG-2509 W)
428 ₴/пара
- Немає в наявності
- Код: 8748
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Протитуманні LED Фари круглі / Лінза з ДХО / D89мм / 12V / 15W / 5000K-COB 2 шт
Універсальні світлодіодні протитуманні фари забезпечать розширений огляд дороги в нічний час або в негоду. Таку можливість дають надзвичайно яскравий діод СОВ і потужність під лінзою 15W. Фари максимально висвітлюють потрібну ділянку і не сліплять інших учасників руху, що рухаються на зустріч. За рахунок такого обладнання значно підвищується комфортність і безпеку пересування.
Лінзовані фари з очками надають автомобілю ефектний зовнішній вигляд. LED фарам характерний тривалий термін служби навіть при експлуатації в умовах високих і низьких температурах. Колірна температура 5000л, світловий потік 1100 Люмен. В комплекті 2 фари.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Потужність | 15 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колірна температура | 5000K |
| Тип | Протитуманні фари |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12 В |
| Тип товару | Протитуманні фари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428 ₴/пара







