
Автолампа галогенна Philips X-treme Vision Pro +150% H4 12V 60/55W 3600K 2 шт (12342XVPS2)
1 041 ₴/пара
- В наявності
- Код: 38407
Автолампа галогенна Philips X-treme Vision Pro +150% H4 12V 60/55W 2 шт (12342XVPS2)
Укомплект Philips 12342XVPS2 +150% (H4) із серії X-treme Vision Pro 150 входить дві галогенові лампи у головне світло (ближнє / дальнє освітлення), які стануть гідною альтернативою джерелам світла, що передбачені заводською комплектацією транспортного засобу. Ці галогенки генерують промінь, яскравість якого на 150% перевищує показники стандартних аналогів, а також вони світять на 70 метрів далі, ніж звичайні модифікації.
Автолампи виготовлені із якісного кварцового скла з високою світлопропускною здатністю. Philips X-treme Vision Pro 150 12342XVPS2 +150% (H4) з температурою світла 3600K надмірно не навантажують очі навіть в ході тривалих поїздок у нічний час. Оптимальна для роботи напруга - 12 В (сумісні виключно з легковим транспортом). Рівень потужності, що споживається, становить 60 / 55 Вт. Світловіддача - 1650±15% / 1000±15% Лм.
Ціна на комплект галогенних ламп Philips X-treme Vision Pro 150 12342XVPS2 +150% (H4) в інтернет-магазині Shopforcars є достатньо привабливою. Покупка на нашому сайті неодмінно супроводжується доставкою, найбільш зручний спосіб якої можна обрати самостійно. Обов'язково залиште відгук на сайті, нам та іншим українським автомобілістам важливо знати вашу думку.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12342XVPS2 |
| Виробник | Philips |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Цоколь | H4 |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Нове |
| Тип товару | Галогенні лампи основного світла |
| Колірна температура | 3600K |
- Ціна: 1 041 ₴/пара





