
Автолампа галогенна Philips X-treme Vision G-Force +130% H7 12V 55W 3500K 2 шт (12972XVGS2)
855 ₴
- В наявності
- Код: 38412
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автолампа галогенна Philips X-treme Vision G-Force +130% H7 12V 55W 3500K 2 шт (12972XVGS2)
Галогенні лампи X-treme Vision G-force 12972XVGS2 від відомого виробника Philips забезпечують бездоганне освітлення. У порівнянні з традиційними галогенками вони дають на 130% яскравіше світло, тим самим покращують видимість. Такі лампи дозволяють Вам раніше помічати перешкоди, потенційні небезпеки і дорожні знаки.
Технічні характеристики комплекту галогенних лампочок Philips X-treme Vision G-force:- цоколь лампи - H7;
- можна поставити в дальнє і ближнє світло;
- колірна температура - 3500 K;
- заявлений час роботи - до 450 годин;
- стійкі до вібрацій (до 10 G);
- сертифіковані за стандартами ECE;
- потужність - 55 Вт;
- напруга - 12 В;
- світловий потік - 1500 ± 10% Лм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12972XVGS2 |
| Виробник | Philips |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колірна температура | 3500K |
| Цоколь | H7 |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Нове |
| Тип товару | Галогенні лампи основного світла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴
