
Автолампа галогенна Philips X-treme Vision G-Force +130% H1 12V 55W 3500K 2 шт (12258XVGS2)
698 ₴/пара
- В наявності
- Код: 38391
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автолампа галогенна Philips X-treme Vision G-Force +130% H1 12V 55W 3500K 2 шт (12258XVGS2)
Хочете замінити заводські лампи на більш яскраві? Тоді купуйте комплект галогенних ламп Philips X-treme Vision G-force 12258XVGS2. Вони зроблені з урахуванням новітніх технологій і відрізняються тривалим терміном служби. Лампи допоможуть зробити кожну нічну поїздку безпечною і комфортною. Відмінні характеристики галогенних ламп X-treme Vision G-force:збільшена на 130% яскравість світлового потоку;колірна температура - 3500K;світловий потік - 1550 ± 15% Лмзаявлений термін служби - до 350 годин;цоколь - H1;використовуються в головному світлі і передніх ПТФ;відповідають нормам ECE і можуть використовуватися на дорогах загального користування;напруга - 12 В;потужність - 55 Вт.Ексклюзивна технологія Gradient Coating розроблена спеціально для збільшення потужності світлового потоку. Позитивно на яскравість світла впливає також вдосконалена геометрія ламп розжарювання і підвищений тиск газу в колбі. Відзначимо також, що Філіпс використовують спеціальне кварцове скло із захистом від ультрафіолету. Оформляйте замовлення на Philips 12258XVGS2 в інтернет-магазині Shop For Cars. Ці галогенні лампи приємно здивують Вас яскравим світлом і високою надійністю. Дізнатися актуальну ціну і умови доставки можна на сайті. Будемо раді ознайомитися з Вашим відгуком про використання цих галогенок.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12258XVGS2 |
| Виробник | Philips |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 3500K |
| Цоколь | H1 |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Нове |
| Тип товару | Галогенні лампи основного світла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 698 ₴/пара



