
Автолампа галогенна Philips X-treme Vision +150% H1 12V 55W 3450K 2 шт Оригінал (12258XVPS2)
1 083 ₴/пара
- В наявності
- Код: 38393
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автолампа галогенна Philips X-treme Vision +150% H1 12V 55W 3450K 2 шт Оригінал (12258XVPS2)
Якщо ви багато їздите вночі і хочете це робити з належним комфортом та безпекою, то розгляньте ці лампи з лінійки X-tremeVision Pro. Вони призначені для фар H1 та забезпечують високий приріст яскравості – 150% порівняно із звичайними галогенними лампами. Довжина світлового конуса у своїй збільшується на 70 метрів. Ковпачок ретельно відполірованої колби покритий паладієм. Збільшений тиск у ній плюс особливий склад газу забезпечують ресурс у 350 годин – гідний показник таких яскравих ламп. Лампи поставляються попарно у фірмовому блістері.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12258XVPS2 |
| Виробник | Philips |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | H1 |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Нове |
| Тип товару | Галогенні лампи основного світла |
| Колірна температура | 3450K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 083 ₴/пара


