Автолампа галогенна Philips X-treme Vision +100% H1 12V 55W 3500K 2 шт (12258XVS2)
Чудова якість з X-treme. Яскраве світло, вищий рівень безпеки; краще бачите Ви, краще бачать Вас
• +130% яскравості, покращена видимість
• найяскравіша лампа, світловий потік 1550 ±15% лм
• біле світло з жовтим відтінком
• до 350 годин роботи
Дана серія галогенних ламп серії Philips X-tremeVision забезпечують +130% більше яскравості на дорозі в порівнянні зі стандартними лампами (при стандартній тепловіддачі та потужності 55 Вт). Світловий потік має біле світло з жовтим відтінком і температуру свічення 3500K. Час роботи даної лінійки ламп розрахований до 350 годин роботи.
Яскраві лампи забезпечують контроль над ситуацією, позбавляючи неприємних несподіванок на дорозі.
Philips виробляє найкращу у своєму класі продукцію на ринках оригінальних комплектуючих та післяпродажного обслуговування автомобілів. Вироби виготовляються з високоякісних матеріалів та відповідають найвищим стандартам, щоб забезпечити максимальну безпеку та комфортне водіння. Вся продукція проходить ретельне тестування, контроль та сертифікацію (ISO 9001, ISO 14001 та QSO 9000) для відповідності серйозним вимогам ECE. Ви дійсно можете бути впевнені як вироби. Кількість ламп в упаковці 2шт.
Чудова якість з X-treme
До 130% яскравіше світло
Тип лампи: H1
Вупаковці:2
12 В, 55 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12258XV+S2 |
| Виробник | Philips |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 3500K |
| Цоколь | H1 |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Нове |
| Тип товару | Галогенні лампи основного світла |
- Ціна: 486 ₴

