
Автолампа галогенна Philips Racing Vision +200% H4 12V 60/55W 3600K 2 шт (12342RGTS2)
1 125 ₴/пара
- В наявності
- Код: 38408
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автолампа галогенна Philips Racing Vision +200% H4 12V 60/55W 2 шт (12342RGTS2)
Комплект Philips 12342RGTS2 +200% із серії Racing Vision GT200 у складі двох галогенних ламп з цоколем H4 стане відмінним рішенням для тих, хто має намір поліпшити якість автомобільного світла. Ці галогенки генерують освітлення з яскравістю, що підвищена на 200%, та світловим променем, довжина якого збільшена до 80 метрів. З такими джерелами освітлення поліпшується огляд на дорозі, підвищується швидкість реакції при виникненні нештатних ситуацій і збільшується відстань чіткої видимості об'єктів. Дані галогенні лампи, що мають вдосконалену конструкцію, розраховані на роботу в режимах ближнього й дальнього світла. Оптимальна напруга для цих автоламп становить 12 В, тому вони призначені для інсталяції виключно у легковий транспорт. Потужність, що споживається даними джерелами світла - 60/55 Вт. Товар постачається у презентабельній блістерній упаковці, завдяки чому такий набір можна піднести у якості подарунка. В інтернет-магазині Shopforcars ви зможете купити комплект галогенних ламп Philips Racing Vision GT200 12342RGTS2 +200% (H4) за вигідною ціною. Що стосується доставки товару, то вона здійснюється в більшість міст України через 1-2 дні після оформлення замовлення. Не забудьте поділитися своїми враженнями щодо даного набору, залишивши відгук на сайті.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12342RGTS2 |
| Виробник | Philips |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Цоколь | H4 |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Нове |
| Тип товару | Галогенні лампи основного світла |
| Колірна температура | 3600K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴/пара




