Автолампа галогенна Philips Diamon Vision H1 12V 55W 5000K 2шт (12258DV)
АвтоЛампи PHILIPS DiamondVision: лампи з яскраво вираженим блакитним відтінком і колірною температурою 5000 Кельвінів
АвтоЛампи PHILIPS Diamond Vision виділяють Ваш автомобіль із загального потоку машин, надаючи фарі автомобіля блакитний відтінок. Колірна температура 5000К забезпечує яскраве біле світло з блакитним відтінком схожим на денне світло.
DiamondVision
АвтоЛампи PHILIPS DiamondVision:
- Синій ковпачок на лампі надає фарі блакитного відтінку та у вимкненому стані
- Колірна температура 5000К забезпечує яскраве біле світло з блакитним відтінком схожим на денне світло
- кращі, ніж у стандартних ламп, світлові характеристики
- як і всі лампи Philips зроблені з кварцового скла з УФ фільтром
- легко встановити
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12258DV |
| Виробник | Philips |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Цоколь | H1 |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Нове |
| Тип товару | Галогенні лампи основного світла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 922 ₴

