Автолампа галогенна Philips Crystal Vision H7 12V 55W 4300K 2 шт (12972CVSM)
Philips H7 CrystalVision 12V 12972CVSM (2шт.) - автолампи галогенові
Колір світлового потоку – яскравий білий з легким блакитним відтінком.
Колірна температура: 4300 Кельвінів.
Ефект ксенону.
Колір фар – білий з блакитним відтінком.
Характеристика яскравості світлового потоку: 30%.
Ковпачок сірого кольору.
Хромований цоколь.
Технологія кварцового скла Philips з ультрафіолетовим фільтром – кварцове скло з оптичним поліруванням.
Тип цоколя: H7
Застосування: дальнє світло, ближнє світло.
Комплектація: H7 12V 55W - 2шт. + W5W crystal vision ultra - 2шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12972CVSM |
| Виробник | Philips |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колірна температура | 4300K |
| Цоколь | H7 |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Нове |
| Тип товару | Галогенні лампи основного світла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 272 ₴

