
Автолампа галогенна Osram Cool Blue Intense +100% 12V H1 55W 5000K 2 шт Оригінал (64150 CBN-BOX)
498 ₴/пара
- Немає в наявності
- Код: 38865
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автолампа галогенна Osram Cool Blue Intense +100% 12V H1 55W 5000K 2 шт Оригінал (64150 CBN-BOX)
Відкрийте для себе COOL BLUE INTENSE - високотехнологічні галогенні лампи, що майже не поступаються світлодіодним лампам. Завдяки потужному і яскравому додатковому білому світлу до 5000 Кельвінів, холодний промінь якого робить його дуже схожим на світлодіодну лампу, він коштує своїх грошей справжнім шанувальникам дизайну. Автомобільна лампа також забезпечує висококонтрастне світло, аналогічне денному світлу, що робить її більш легкою для очей, ніж світло стандартних ламп. В порівнянні з мінімальними вимогами ECE діапазон OSRAM COOL BLUE INTENSE до 100% більше яскравості! Сучасний дизайн із сріблястим ковпачком
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 64150 |
| Виробник | Osram |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колірна температура | 5000K |
| Цоколь | H1 |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12 В |
| Тип товару | Галогенні лампи основного світла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴/пара



