-22%

Автолампа галогенна Brevia Power White + 60% H3 12V 55W 4300K 1 шт (12030PWC)
180 ₴
140 ₴
- В наявності
- Код: 38208
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автолампа галогенна Brevia Power White + 60% H3 12V 55W 4300K 1 шт (12030PWC)
Галогенова лампа BREVIA H3 POWER WHITE +60% 12030PWC – у виробництві даних ламп застосовуються інноваційні технології з використанням високоякісних матеріалів та виробництвом найкращих продуктів. Галогенова лампа BREVIA H3 POWER WHITE +60% 12030PWC відповідає найвищим стандартам якості OEM, що дозволяє вам максимально впевнено та ефективно пересуватися у темний час доби.
Особливості лампи BREVIA H3 POWER WHITE +60% 12030PWC:
- Вольтаж: 12В
- Потужність: 55 Вт
- Колірна температура: 4300К
- Застосування: для головного освітлення автомобіля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREVIA |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колірна температура | 4300K |
| Цоколь | H3 |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12 В |
| Тип товару | Галогенні лампи основного світла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴
