Ви можете зробити замовлення онлайн або зателефонувавши нам по телефону +38(067)8071946
Шукаєте брелок для іншої марки авто? Жмиті СЮДИ для перегляду всього асортименту автомобільних брелоків.
????ХІТ????
Ключниця для ключів авто з якісної шкіри з затиском з хромованої нержавіючої сталі, і логотипом марки Вашого авто.
????Зручне і надійне кріплення для ключів від автомобіля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Кріплення ключів | Кільце, Карабін |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 110 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Марка | VIP |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип товару | Чохол ключа |
| Торгова марка | ShopForCars |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339,15 ₴





