
Сумка органайзер техдопомоги Infiniti 53х19х13 см 2 відділення Чорна
296 ₴
- В наявності
- Код: 40623
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка органайзер техдопомоги Infiniti 53х19х13/2 відділення Чорна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beltex |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti |
| Сумісність з моделлю | Infiniti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Infiniti |
| Тип товару | Сумка-органайзер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴


