Сумка в багажник плащівка 480х300х200мм BK/GY Штурмовик АС-1538
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Штурмовик |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина: | 480 мм |
| Марка | Універсальна |
| Тип товару | Сумка-органайзер |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 341 ₴

