Сумка в багажник плащівка 600х370х250мм BK/GY Штурмовик АС-1536
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Штурмовик |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина: | 600 мм |
| Марка | Універсальна |
| Тип товару | Сумка-органайзер |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴

