Сумка в багажник плащівка 600х340х300мм BK King Company KZT-33
200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 26482
Сумка в багажник плащівка 600х340х300мм BK King Company KZT-33Немає в наявності
200 ₴
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Сумка в багажник King Company 60x30x34 см Чорна (KZT-33)
Органайзер в багажник автомобіля, дуже компактний в складеному стані і місткий в розгорнутому. Зроблений з водовідштовхувального і матеріалу, легко чиститься і миється. Ідеально підходить для будь-яких потреб, може використовуватися для перевезення і зберігання продуктів, великогабаритних предметів. Стійкий і надійний.
Габарити – 60x30x34 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина: | 600 мм |
| Марка | Універсальна |
| Тип товару | Сумка в багажник плащевка |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴
