Сумка в багажник ворс 400х300х280мм BK 1отдел/основа поліестер/тканев.ручки/липучки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | King |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина: | 400 мм |
| Марка | Універсальна |
| Тип товару | Сумка-органайзер |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴




