
Змінні гумки двірників Alca 600 мм 24" профіль BOSCH Flat Economy/с Замком 2 шт (121240)
109 ₴
- В наявності
- Код: 42993
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сменные резинки дворников Alca 600 мм 24" профиль BOSCH Flat Economy / с Замком 2 шт (121240)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 121240 |
| Виробник | Alca |
| Місце встановлення | Задній, Передній |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкаркасний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина водійського двірника | 600 мм |
| Довжина заднього двірника | 600 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 600 мм |
| Тип товару | Змінні гумки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴





