
Органайзер Саквояж у багажник для Honda з логотипом Чорний
1 440 ₴
- В наявності
- Код: 2206
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іменна сумка для автомобілю Нonda – це необхідний аксесуар для кожного транспортного засобу. В ній можна зберігати потрібні предмети, а в багажному відділі пануватиме простір та порядок. Дизайн сумки та оббивка авто гармонійно доповнюють один одне. Органайзер має спеціальні липучки для кріплення в багажнику на ворсисту поверхню. Сама сумка виготовлена з надійного матеріалу, прошита міцними нитками, має якісні шви. З боків є дві ручки для перенесення. Відкривається за допомогою подвійних замків з обох боків. Всередині передбачена кишеня та фіксатор. Така сумочка стане вірним помічником та прослужить дуже довго.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beltex |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 270 мм |
| Сумісність з моделлю | Verna |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
| Мoдель | Універсальна |
| Тип товару | Сумка-органайзер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴






