
Органайзер у халявник-гармошка 490х340 мм Пластик
1 080 ₴
- В наявності
- Код: 39041
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер у халявник-гармошка 490х340 мм Пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 320 мм |
| Довжина: | 490 мм |
| Марка | Універсальна |
| Пластик | Пластик |
| Тип товару | Органайзер у багатющник-гармошка |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴









