
Організатор в багажник для Renault з логотипом Чорний
1 440 ₴
- В наявності
- Код: 63353
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваш друг чи родич – володар Renault? А ви ламаєте голову над тим, що йому подарувати? Органайзер з іменним логотипом даного авто стане ідеальним подарунком. Така сумочка чудово вписується в інтер’єр транспортного засобу. Сама ж сумка – відмінної якості, оснащена всім необхідним. Зовнішні шви якісно прошиті нейлоновими нитками, внутрішні – проклеєні та оброблені. З обох боків має надійну застібку на блискавці та дві ручки для перенесення. Внутрішня м’яка підкладка дозволяє зберігати в собі крихкі предмети. Також передбачені ремені для укріплення потрібної речі. Ця сумка зберігає багажник в повному порядку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beltex |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина: | 500 мм |
| Марка | Renault |
| Мoдель | Універсальна |
| Тип товару | Сумка-органайзер |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴






