
Організатор в багажник для BMW з логотипом Чорний
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 2699
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іменна сумка-органайзер для автомобілю BMW має стильний вигляд та відмінну якість. Гармонійно виглядає в вашому авто. Створює повний порядок в багажному відділенні. Завдяки своїй міцності прослужить довгі роки, не втрачає форму та не затирається. Виконана в чорному кольорі, в центрі – вишитий іменний білий логотип. Герметично закривається замками на блискавці з обох боків. Є дів ручки для перенесення. Передбачені липучки для кріплення в багажнику. Внутрішня тканина дуже м’яка, дбайливо зберігає всі предмети. Надійні фіксатори закріплюють потрібну річ. Цей аксесуар стане родзинкою вашого транспорту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beltex |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 270 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
| Мoдель | Універсальна |
| Тип товару | Сумка-органайзер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴






