
Набір автомобіліста технічної допомоги Ford Пікап Позашляховик з логотипом Ford (Сумка на 2 відділення)
2 060 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 60300
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автомобіліста техдопомоги Ford Пікап Позашляховик для Ford
У цьому наборі є всі необхідні предмети, які обов'язково повинні бути в кожному автомобілі. Якщо раптом у дорозі трапляється непередбачена ситуація, то з таким комплектом ви не розгубитеся та зможете швидко вирішити її.
Переваги купівлі набору у нас!
Цей набір може стати чудовим подарунком для автолюбителя на будь-яке свято.
Набір транспортується у фірмовій коробці магазину, це забезпечить збереження вашого набору
Ми гарантуємо термін придатності вогнегасника та аптечки в наборі!
У набір для Ford входить 7 предметів:
- Буксирувальний трос 5 метра 11 тонни з гаками виручить, якщо авто зламалося і немає можливості викликати евакуатор.
- Сумка-органайзер на 2 відділи!
- Знак аварійної зупинки посилений!
- Вогнегасник ВП2
- Автомобільна аптечка
- Рукавички з точками ПВХ
- Світловідбивний жилет
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Мoдель | Універсальні |
| Набори | Набори Автомобіліста Техпоміч |
| Тип товару | Набір Автомобіліста |
| Колір | Тип 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 060 ₴/комплект


