
Набір автомобіліста техдопомоги Elegant Force PLUS із логотипом марки авто (100 030)
2 373 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 40787
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У наших наборах є всі необхідні предмети, які обов'язково повинні бути в кожному автомобілі. Якщо раптом у дорозі трапляється непередбачена ситуація, то з таким комплектом ви не розгубитеся і зможете швидко вирішити свою проблему.
До всіх наборів входить 7 основних предметів:
- Буксирувальний трос 4 метри 3 тонни з гаками виручить, якщо авто зламалося і ні можливості викликати евакуатор.
- Автомобільний органайзер саквояж у багажник S4C з логотипом марки автомобіля
- Знак аварійної зупинки посилений!
- Вогнегасник ВП1
- Автомобільна аптечка
- Рукавички з точками ПВХ
- Світловідбиваючий жилет
Крім обов'язкових компонентів у наших наборах автомобіліста техдопомоги ви знайдете додаткові предмети на будь-який смак:
- автомобільні компресори різних брендів
- автопилососи різної потужності
- пускові дроти різної довжини та потужності від 300А
- домкрати вантажопідйомністю від 2Т
- балонні ключі
- premium саквояжі та багато іншого
Якщо Вам складно визначитися з вибором, не біда! Наші менеджери допоможуть вибрати набір, який повністю відповідатиме потребам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Комплектація набору | Аптечка, Трос буксирний, Рукавички, Світловідбиваючий жилет, Вогнегасник, Сумка, Знак аварійної зупинки |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір комплектації | Набір Premium #3 Компресор Force Plus |
| Набори | Набори Автомобіліста Техпоміч |
| Тип товару | Набір Автомобіліста Зимовий |
| Торгова марка | ShopForCars |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 373 ₴/комплект

