
Молдинг універсальний Sahler 55x3 мм/1 хром смуга 1 метр (008C)
225 ₴
- В наявності
- Код: 32626
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Молдинг універсальний Sahler 55х3 мм / 1 хром смуга 1 метр (008C)
Універсальна декоративна молдинг-стрічка втомлююча до впливів навколишнього середовища не тільки прикрасить і підкреслить зовнішній вигляд автомобіля, але допоможе приховати невеликі подряпини, дефект. вм'ятини. Також надійно захистить кромки дверей при неакуратному відкритті поблизу інших авто або гаражі.
Легка установка та монтаж, дозволять вам не звертаючись на СТО заощадити вартість аналогічних робіт. Установка: Двосторонній скотч
Розміри:
Ширина - 55 мм,
Товщина - 3 мм.
Ціна вказана за 1 метр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sahler |
| Глибина | 3 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал молдинга | Пінополіуретан |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип молдинга | На двері |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полиуретан |
| Призначення | Кузов і пластикові деталі |
| Тип аксесуара | Молдинг універсальний |
| Тип товару | Молдинг |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴

