Автомобільний ключ завжди буде під рукою, якщо зберігати його в спеціальному шкіряному чохлі. Ключниця з фірмовим логотипом допоможе захистити брелок автосигналізації від пошкоджень і забруднень, підкреслить статус свого власника.
Автомобільна ключниця виготовлена з натуральної шкіри. Краї виробу прошиті міцною ниткою. Надійна металева фурнітура не підведе в необхідний момент. Аксесуар зносостійкий, не боїться посиленої експлуатації, простий в догляді. Автоключниця зі шкіри виглядає стильно і оригінально. Вона стане хорошим подарунком для кожного автовласника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Марка | Skoda |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 г |
| Тип брелока | Автомобільний |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 80 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал | Екошкіра |
| Мoдель | Універсальний |
| Тип товару | Чохол ключа |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴

