-15%

Автомобільна ключниця для ключів з логотипом Chevrolet (Тіснена кожа)
350 ₴
298 ₴
- В наявності
- Код: 1971
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щоб автомобільні ключі було зручно знаходити і переносити, потрібно зберігати їх в спеціальній функціональної ключниці. Аксесуар допоможе вберегти від пошкодження кишені і сумки, а також підкреслить статусність власника авто.
Ключниця для автомобільних ключів виготовлена з сучасних якісних матеріалів. Це міцна еко-шкіра, прошита рівними міцними швами, а такожі нержавіюча хромована сталь. Аксесуар має розміри 8/5/2 см. Він зручний, легкий, довговічний. Ключниця має стильний дизайн, доповнений фірмовим логотипом автомобільного бренду. Такий сувенір порадує кожного власника авто.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Кріплення ключів | Кільце, Карабін |
| Марка | Chevrolet |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 85 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Мoдель | Універсальна |
| Тип товару | Чохол ключа |
| Торгова марка | ShopForCars |
| Ширина | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴







