-10%

Автомобільна ключниця для ключів з логотипом Chevrolet
399 ₴
359,10 ₴
- В наявності
- Код: 9911
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щоб автомобільний ключ завжди залишався під рукою варто обзавестися надійною і функціональною ключницею. Аксесуар допоможе уникнути пошкоджень і забруднень брелка сигналізації, підкреслить статусність автовласника.
Для виготовлення автоключниці використана якісна натуральна шкіра. Карабін виготовлений з хромованою стали. Аксесуар зручний у використанні, зносостійкий, простий у догляді. Стильний дизайн виробу доповнений фірмовим логотипом автомобільного бренду Chevrolet. Ключниця стане незамінним помічником кожного водія і зробить його життя комфортнішим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Марка | Chevrolet |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 86 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал | Екошкіра |
| Мoдель | Універсальна |
| Тип товару | Чохол ключа |
| Торгова марка | ShopForCars |
| Ширина | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359,10 ₴









