-15%

Ключниця автомобільна для ключів з логотипом Kia (Тіснена кожа)
350 ₴
298 ₴
- В наявності
- Код: 5988
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключі від автомобіля завжди будуть під рукою, якщо носити їх в зручній функціональній ключниці. Аксесуар зробить життя автовласника комфортнішим, підкреслить його статусність і індивідуальність. Ключниця стане хорошим презентом для кожного власника авто.
Автомобільна ключниця виготовлена з якісної еко-шкіри. Аксесуар легкий, зносостійкий і довговічний. Шви виробу рівні й акуратні. Фурнітура виконана з нержавіючої хромованої сталі і забезпечує надійне кріплення ключів. Розмір ключниці 8/5/2 см. Виглядає аксесуар стильно і презентабельно. По центру нанесено фірмовий логотип автомобільної марки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Марка | Kia |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип брелока | Автомобільний |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 80 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал | Екошкіра |
| Мoдель | Універсальний |
| Тип товару | Чохол ключа |
| Торгова марка | ShopForCars |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴





