
Болт Колісний 14х1,5х28 мм (Сфера з Виступом під Ключ 17) Walline F327 1 шт
49 ₴
- В наявності
- Код: 67829
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики
- Найменування: Болт Колісний 14 х 1,5 х 28 мм (Сфера з Виступом під Ключ 17) Walline F327 1 шт
- болт
- Довжина: 28 мм
Призначення та застосування
Призначений для створення міцних роз'ємних з'єднань деталей за допомогою гайки
Основні переваги
- Часткова або повна ключ
- Висока навантажувальна здатність
Область застосування
Кріпильний виріб широко застосовується в будівництві, машинобудуванні, меблевій промисловості, суднобудуванні та інших галузях.
Виріб виготовлений відповідно до вимог ГОСТ та міжнародних стандартів. Всі технічні характеристики відповідають заявленим параметрам. Продукція проходить контроль якості на всіх етапах виробництва.
Упаковка та постачання варіанти фасування для роздрібних та оптових покупців. Забезпечуємо швидку доставку по всій території України.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Walline |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр різі | 12 мм |
| Довжина різі | 28 мм |
| Марка | Універсальні |
| Под ключ | 17 |
| Розмір | М 14 х 1,5 х 28 мм |
| Тип товару | Болт Колісний |
| Крок різі (мм) | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴
