
Автопилосос двомоторний VOIN 120 Вт сухе прибирання LED підсвічування (VC-80)
1 408 ₴
- В наявності
- Код: 24731
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вам набридли виснажливі прибирання салону авто? Для спрощення даного процесу створено чудовий автопилосос. З ним вам точно не буде важко прибирати в автомобілі. А вологе прибирання тепер стане зовсім простим та швидким. Даний пилосос наділений потужністю 120 Вт, а це означає, що він впорається з будь-яким сміттям та плямами на чохлах. Додатковий шланг та різні насадки виконують свою функцію на всі 100%. Результат вас просто приголомшить, а прибирання стане приємним заняттям. Для зберігання такого приладу є спеціальна сумка. Ті, хто знають білоруського виробника, по достоїнству оцінять цей автопилосос.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VOIN |
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність всмоктування | 120 Вт |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип товару | Автопилосос |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 408 ₴

