Heyner Dual Power – універсальний автопилосос від кращої німецької фірми. Така модель приладу має два двигуни для сухого прибирання. Ви миттєво та якісно відчистите свій салон від будь-якого забруднення завдяки валику, що обертається. Він змітає все на своєму шляху. З ним в комплекті йдуть різні насадки-щітки, фільтр, шланг, дріт до прикурювача. Сам пилосос чорного кольору зроблений з міцного пластику. Ручка має антиковзні властивості. Невеликі габарити дозволяють завжди возити з собою це диво техніки. Пилосос вміщується в спеціальну сумку з липучками для закріплення в багажнику.
Автопылесос Heyner DualPower PRO 238
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Heyner |
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 85 Вт |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип товару | Автопилосос |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 759 ₴






