Пропонуємо високоякісний компактний автопилосос від німецького виробника. Має стильний дизайн, відомий своєю довговічністю та потужністю. З таким пилососом гарантоване швидке та ефективне прибирання. Подвійний фільтр багаторазового використання справляється з будь-якими частинками сміття. Зручна ручка дозволяє легко керувати пилососом. Знімні насадки проникають у важкодоступні місця. Потужності 105 Вт достатньо для прибирання всього салону автомобіля. Пилосос дуже компактний, багато місця в багажнику не займає, тому буде завжди поруч. А ваш салон відрізнятиметься особливою чистотою та свіжістю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Heyner |
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 105 Вт |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 105 Вт |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип товару | Автопилосос |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 988 ₴









