
Автопилосос HEYNER 138 Вт сухе і вологе прибирання (240 000)
2 189 ₴
- В наявності
- Код: 24730
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
За чистотою салону можна багато що розповісти й про його володаря. Німецький пилосос для автомобілю необхідний кожному автолюбителю. Представлена модель є унікальною своїми можливостями. Вона наділена не тільки високою потужністю. Мається спеціальне підсвічування, тепер в темних місцях прибирати легко. Такий пилосос на 100% впорається зі своїм завданням – усуненням сміття, плям та пилу навіть у важкодоступних місцях. В комплекті є різні насадки. Пилосос оснащений фільтром, який можна помити після застосування. А стильна сумка допоможе зберегти прилад та возити його завжди з собою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Heyner |
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 138 Вт |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 138 Вт |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип товару | Автопилосос |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 189 ₴


