
Автопилосос Elegant 110 Вт сухе і вологе прибирання (100 236)
842 ₴
- В наявності
- Код: 24725
Пропонуємо автопилососи від польського виробника за найдоступнішими цінами. Мабуть, це найпотужніший прилад у своєму класі, оскільки його потужності вистачає на прибирання всього салону та кожного кутка. Такий прилад виконує два типи прибирання: вологе та сухе, здатен зібрати навіть пролиту рідину. Працює від прикурювача, має триметровий дріт, різні насадки, миючі фільтри, контейнер для збирання сміття. Завдяки своїй компактності не займає багато місця в багажнику, щоб знаходитися завжди під рукою. Зберігається пилосос в спеціальній сумці, що йде у комплекті. Така покупка прослужить вам довгі роки.
Комплектация:
1. Автопылесос
2. Сетевой кабель с адаптером для подключения к бортовой электросети автомобиля через прикуриватель.
3. Плоская щелевая насадка для уборки труднодоступных мес
4. Круглая насадка с мягким ворсом.
5. Пластиковая насадка для уборки ровных поверхностей.
6. Инструкция по эксплуатации.
7. Гарантийный талон.
8. Тканевая сумка с кармашками для хранения и транспортировки.
9. Картонная коробка.
Габариты:
Ширина пылесоса: 9 см
Длина пылесоса: 35 см
Вес: 720 г
Габариты упаковки: 365/186/125 мм
Время непрерывной работы: 30 минут (более продолжительная работа может привести к снижению заряда аккумуляторной батареи автомобиля).
Рабочая температура: -40°C +60°C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 110 Вт |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип товару | Автопилосос |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 842 ₴





