Чому варто купити саме цю модель пилососа? Тому що німецький виробник надає чудову якість та найкращі ціни. Але навіщо взагалі потрібний автопилосос? Щоб припинити переплачувати за очищення салону. Адже це настільки просто зробити самостійно з пилососом «Kompakt». В ньому є все необхідне: насадки, зручна ручка, дріт живлення, пилосбірник, багаторазовий фільтр. Процес прибирання може бути й швидким, й якісним. Дана модель має пилосбірник об’ємом 400 мл, що дозволяє прибрати за один раз навіть дуже забруднений салон. Не вагайтеся, купуйте потрібну річ для авто.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 60 Вт |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип товару | Автопилосос |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴

