Важливо тримати авто чистим як ззовні, так і зсередини. Для внутрішнього прибирання салону пропонуємо чудовий компактний автопилосос білого кольору. Його відмінність – це світлодіодне підсвічування. Він впорається з будь-яким завдання завдяки двом вбудованим фільтрам. Насадки допоможуть відчистити чохли та килимки з полу. Пилосос зовсім не великий, легкий та зручний, не займає багато місця. Може бути завжди під рукою, працює від прикурювача та від мережі, а значить, буде корисним й в побуті, наприклад, для збирання шерсті з дивану від улюблених тварин. Потужний та стильний пилосос – найкращий подарунок кожному автолюбителю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 100 Вт |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип товару | Автопилосос |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 764 ₴



